DragonBallZ AF Mugen 2013

5.0

2

Dragon Ball evreninden düzinelerce karakter seni bekliyor

684.6k

Bu uygulamayı oyla

DragonBallZ AF Mugen 2013, Dragon Ball'dan karakterler kullanan MUGEN'e dayalı dövüş video oyunlarından biri. Diğerlerinde olmayıp onda olan şey ise bir dizi Dragon Ball AF karakteridir.

AF harfleri saga fanları tarafından geliştirilen resmi olmayan After Future oyununu simgeliyor, ve bu Super Saiyajin Level 5 gibi yeni ve imkansız değişimlerle birlikte Akira Toriyama'nın işlerinin devamı niteliğinde bir oyundur.

Bu da demek oluyor ki, - Goku, Gohan, ve Vegeta - gibi klasik karakerlerin yanı sıra, Gogeta 4 ve Goku 5 gibi karakterler ve aslında seri boyunca en önemli karakterlerin sahip olduğu tüm değişimler oyunda yerini alacak.

Oyun kontrolleri bu türdeki oyunlardan tam da beklediğiniz düzeyde. Kumandayla bir kaç hareket, karakterinin enerji dalgaları göndermesini sağlarken, daha komplike birleşimler yapmak için Genki Balls'dan Giant Kamehameha'ya kadar herhangi bir şey oluşturabilirsin.

Grafik açısından, DragonBallZ AF Mugen 2013 çok mükemmel değil. Ama yine de, basit görünümü sayesinde, oyun farklı cihazlarda çok iyi çalışır.

DragonBallZ AF Mugen 2013 özel olarak Dragon Ball severleri hedef alan bir dövüş oyunudur. Mevcut karakterler farklı oyun modlarıyla (bir ya da iki oyuncu) birleştiğinde, saatlerce yumruk atmanızı kolaylaştırır.
Uptodown X